Usługi w ArsDigita

Usługi w firmie ArsDigitaDziękuję Państwu za zainteresowanie okazane firmie ArsDigita. A oto usługi świadczone przez moją firmę:

 

Oferta z zakresu fonoskopii:

A oto pozostała oferta związana z przetwarzaniem nagrań dźwiękowych:

 

Przed przystąpieniem do realizacji danej usługi, dokonuję wstępnej oceny nagrań związanych z realizacją zleconej usługi.  Nagrania takie należy przesyłać na adres e-mail fonoskopia@arsdigita.pl. W mailu z dołączonym nagraniem proszę również określić czynności, które mają zostać wykonane. Gdy jednak zlecają Państwo bardziej złożone usługi, w szczególności w zakresie badań fonoskopijnych, proszę również o kontakt telefoniczny. W bezpośredniej rozmowie łatwiej jest bowiem omówić szczegóły realizacji interesujących Państwa czynności. Po otrzymaniu materiału dźwiękowego, niezwłocznie dokonuję oceny jego przydatności do wykonania zleconych usług. Następnie kontaktuję się ze Zleceniodawcą w celu ustalenia dalszych warunków współpracy.

W przypadku realizacji badań identyfikacji mówców konieczne może okazać się pobranie materiału porównawczego w postaci próbek mowy bezpośrednio od wskazanej osoby. Szczegóły przeprowadzenia tej czynności omówię ze Zleceniodawcą po uprzednim zapoznaniu się z wcześniej otrzymanym materiałem dźwiękowym.

Jeśli zamawiają Państwo usługi z fizycznym wykorzystaniem konkretnych nośników, czy urządzeń (digitalizacja nagrań z taśm/płyt, czy badania autentyczności nagrań z nośników danych)  preferuję osobiste dostarczenie takiego materiału. Możliwe jest oczywiście przesłanie ich drogą pocztową, lecz wówczas proszę o kontakt w celu szczegółowego omówienia sposobu wysyłki materiałów.

Zamawiane usługi realizuję po uprzednim zawarciu umowy między firmą ArsDigita, a Zleceniodawcą oraz po wpłaceniu na konto firmy wcześniej umówionej zaliczki.

Wstępną ocenę materiału dźwiękowego oraz konsultacje w zakresie interesujących Państwa usług wykonuję całkowicie bezpłatnie.

Żywię nadzieję, iż oferowane przez firmę ArsDigita usługi spotkają się z Państwa zainteresowaniem.

Z wyrazami szacunku, Bogdan Rozborski, ArsDigita.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, prosimy o odwiedzenie serwisu FAQ.